Vision & Affärsidé

Bred och samlad kompetens
Vår affärsidé är hög noggrannhet och kundservice med högsta kvalitet.

Maskinpark

text

Verksamhetsområde

Företagets verksamhet utgår från Korsberga i Vetlanda kommun, och vi åtar oss uppdrag i stora delar av landet.

Samarbetspartners

Vi har ett nära och bra samarbete med olika hantverkare i regionen. En trygghet när projektet kräver kompetens inom exempelvis el, bygg och VVS.

Det är vi som tillsammans är MP Gräv & Entreprenad


Martin Petersson

VD, Ägare

Tel +46 73 5312750

martin@mpgrav.se


Johanna Attergrim

Ekonomi, administration

johanna@mpgrav.se


Emil Lindell

emil@mpgrav.se


Adam Ek

adame@mpgrav.se 


Robin Thörnberg

robin@mpgrav.se


Fredrik Lindell

fredrik@mpgrav.se


Adam Dahlberg

adamd@mpgrav.se


Tommy Ahl

tommy@mpgrav.se


Philip Samuelsson

philip@mpgrav.se


Frans Lilja

frans@mpgrav.se


Martin Sandborg

martins@mpgrav.se


Gustav Friberg

gustav@mpgrav.se


Anders Jönsson

anders@mpgrav.se